معرفی و آشنایی با برند Busch-Jaeger

کمپانی آلمانی Busch- Jaeger Elektro GmbH بوش جگر بیش از ۱۴۰ سال است که رهبری بازار را در زمینه فناوری های برق ساختمان به عهده دارد. در حال حاضر این شرکت زیرمجموعه گروه بزرگ ABB آلمان می باشد و محصولات خود را به بیش از ۶۰ کشور دنیا صادر می کند. این شرکت در حدود ۱۳۰۰ کارمند دارد که در شهرهای Lüdenscheid  و Aue  آلمان مستقر میباشند.

عضویت در گروه ABB

گروه ABB یک رهبر جهانی در حوزه فناوری و صنایع برقی میباشد. این شرکت بیش از ۱۳۰ سال سابقه دارد و با ۱۴۴۰۰۰ کارمند در بیش از ۱۰۰ کشور جهان فعالیت میکند. شرکت ABB در چهار حوزه در سطح جهانی کار میکند: صنعت برق ساختمان، اتوماسیون صنعتی، رباتیک و ماشین آلات کاربردی در خطوط تولید و بسته بندی.

در سال ۱۹۶۹ شرکت Busch- Jaeger توسط گروه ABB خریداری و به عضویت این گروه جهانی پیوست.

محصولات و راهکارها

دامنه محصولات شرکت Busch- Jaeger در حدد ۶۰۰۰ قطعه می باشد. در حوزه هایی نظیر: مجموعم کاملی از تجهیزات برقی ساختمان از کلید و پریز در طرحها و مدلهای مختلف تا انواع سنسورهای حرکتی، سیستم آیفون تصویری هوشمند و طیف وسیعی از تجهیزات هوشمندسازی ساختمان تحت استاندارد بین المللی KNX.

محصولات و راهکارهای شرکت بوش از کیفیت بالایی برخوردارند و دارای استاندارد DIN EN ISO 9001 می باشند. همچنین این شرکت استاندارد مدیریت انرژی ISO 50001 را نیز داراست. Busch- Jaeger حامی محیط زیست است و با ایجاد یک سیستم مدرن در این زمینه شرایط را برای دریافت استاندارد جهانی DIN EN ISO 14001 فراهم ساخته است.

تلاش مداوم برای توسعه روزافزون محصولات و راهکارها شرط اصلی این شرکت برای حضور موفق در بازارهای جهانی می باشد. شرکت بوش خدمات گسترده ای را برای آموزش نیز ارائه میدهد و با تاسیس یک مرکز آموزشی در شهر Lüdenscheid  دوره های متعدد فنی و مهندسی را در محیطی مدرن و با معماری پیشرفته برگزار میکند.

محصولات برند بوش جگر

رده بندی محصولات

  • طیف وسیعی از انواع کلید و پریزهای ساختمانی در طرحها و مدلهای مختلف قابل استفاده در ساختمانهای کلاسیک و مدرن. همچنین محصولات ضدآب برای نصب در فضای آزاد نیز تولید و عرضه میکند.
  • محصولات هوشمند متنوع تحت استاندارد KNX نظیر کلید و ترموستاتهای هوشمند چندمنظوره با نام های Busch- Triton, Busch- priOn, به اضافه سنسورهای حرکتی، پنلها و نمایشگرهای لمسی
  • سیستم آیفون تصویری تحت شبکه با نام ABB- Welcome با قابلیتها و امکاناتی فراتر از سیستمهای رایج
  • سیستم کنترل تردد با نام ABB- AccessControl که به صورت مجزا امکان اتصال بر روی هر درب برقی را دارد. همچنین این سیستم قابلیت اتصال به سیستم آیفون تصویری را دارد تا امکانات آن چندبرابر شود.
  • سیستم دزدگیر بی سیم (رادیویی) با نام ABB- Secure و قابلیت نصب آسان در هر ساختمان و امکان کنترل از راه دور. این سیستم دارای پنل مرکزی، آژیر خطر، دتکتور حرکتی بی سیم و مگنت درب و پنجره می باشد.
  • تولید Busch- VoiceControl دستگاهی بسیار جذاب تحت استاندارد KNX و به منظور کنترل سیستم هوشمند با صدا (Voice). با اتصال این دستگاه تحت شبکه به سیستم هوشمند و به کارگیری دستیارهای صوتی نظیر Amazon Alexa, Google Home میتوانید به راحتی سیستم هوشمند را با صدای خود کنترل کنید.

جوایز شرکت بوش

  • در سال ۲۰۱۲ این شرکت موفق به کسب ۱۵ جایزه در زمینه طراحی محصولات RedDot Design Award شد.
  • در سال ۲۰۱۶ Busch- Jaeger برنده جایزه German Brand Award در حوزه برندسازی برتر (Excellence Branding) شد. جایزه ای که سالیانه در ۶۰ بخش مختلف در حوزه مدیریت برندها (Brand Management) و در کشور آلمان برگزار میشود.
  • بوش شرکتی است که برای ارتباط خانواده و کار اهمیت زیادی قائل است. برای همین از طرف هیات داوران مرکز “زن و شغل” (Frau & Beruf) برنده جایزه شرکت دوستدار خانواده (Family-friendly company) شده است.
جهت خرید محصولات برند Busch- Jaeger به فروشگاه اینترنتی اسمارت شو مراجعه کنید (جهت ورود کلیک کنید)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.