معرفی و آشنایی با برند MDT

برند MDT شرکتی آلمانی با ۲۵ سابقه در تولید و عرضه محصولات الکترونیکی میباشد. در حال حاضر این شرکت عضو انجمن KNX بوده و انواع تجهیزات هوشمندسازی ساختمان تحت استاندارد بین المللی KNX را تولید میکند.

این شرکت در سالهای ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ موفق به کسب جایزه Top 100 Award شد. این جایزه سالیانه در کشور آلمان برگزار میشود و مخصوص اعتبارسنجی برای شرکتهای کوچک و متوسط می باشد. Top 100 Award سالیانه در سه سطح برگزار می شود و در نهایت ۱۰۰ شرکت برتر در نوآوری های روز را معرفی میکند و به شرکتهای برتر هر حوزه جایزه Innovators of the Year اهدا میگردد.

کلیدی ترین اهداف این شرکت تولید محصولات با کیفیت عالی و هزینه مناسب، تفکر مشتری مداری و ایجاد ارتباط نزدیک بین مشتریان و کارمندان شرکت میباشد.

بیش از ده سال است که MDT در زمینه بهبود مدیریت کیفیت اقدام میکند و به طور رسمی در سال ۲۰۱۵ میلادی موفق به اخذ گواهینامه کیفیت مدیریت ISO9001 گردید. استاندارد DIN EN ISO 9001 یکی از پرکاربردی ترین و مهم ترین استاندارهای بین المللی در مدیریت کیفیت میباشد. این استاندارد انگیزه های MDT برای توسعه و بهبود مداوم استانداردهای کیفیتی را بیشتر کرده است.

MDT محصولات خود را در شهر Engelskirchen آلمان تولید میکند. همه محصولات با به روز ترین ماشین آلات و به صورت اتوماتیک تولید، تست و بسته بندی می شوند. از این رو این شرکت MDT کلیه محصولات تولیدی خود را به مدت ۳ سال گارانتی میکند.

محصولات برند MDT

این شرکت طیف وسیعی از محصولات هوشمندسازی تحت استاندارد KNX را تولید و عرضه میکند. محصولاتی جدید و خلاقانه که تقریباً هرگونه نیازی را برای یک ساختمان تمام هوشمند برآورده میسازد و در ضمن با سلیقه مشتریان نیز منطبق می باشد. همچنین یکی از جذابترین محصولات این شرکت انواع کلیدها و کنترلرهای بی سیم رادیویی (RF) میباشند که قابل اتصال به سیستم KNX میباشند.

رده بندی محصولات هوشمند MDT به شرح ذیل میباشد:

  • کنترلرها و فعالسازهای تابلویی برای کنترل روشنایی، پرده برقی و گرمایش کف به همراه مدلهای ترکیبی (ترکیب همزمان سوئیچ و پرده)
  • فعالساز تابلویی و توکار برای کنترل فنکوئل های سه دور اتومات
  • فعالسازهای دیمر (Dimmer) با قابلیت تنظیم نور انواع چراغهای روشنایی و LEDها
  • منبع تغذیه و تجهیزات ارتباطی نظیر رابط USB, Dali, IP, Coupler
  • انواع طرحها و مدلهای جذاب کلیدها و ترموستاتهای لمسی با قابلیت نصب لیبل. MDT از معدود شرکتهایی است که کلیدهای تاچ آن امکان نصب لیبل چاپی را دارند. همچنین این شرکت کلیدهای فشاری با استاندارد ۵۵ (استاندارد کشور آلمان) تولید میکند که قابل نصب در قابها و فریمهای سایر برندهای آلمانی میباشند.
  • تولید متنوع سنسورهای حرکتی، حضور، کیفیت هوا(Co2) و ایستگاه هواشناسی
  • دستگاه حفاظت از باس (Safety Module) در سیستم KNX. این دستگاه اجازه مانیتورینگ و یا دانلود دستگاهها جهت دخالت و خرابکاری در سیستم را نمیدهد و از خط باس محافظت میکند. این دستگاه به صورت متناوب تا حداکثر ۱۰۰ قطعه هوشمند در خط باس را محافظت میکند و در صورت قطع شدن یا عدم ارتباط با هر قطعه یک پیغام هشدار ارسال میکند.
  • انواع فعالسازهای توکار، کلید چندکاره، پریز برق و مبدلها و کاپلرهای سیگنال رادیویی (RF) به سیستم هوشمند KNX
جهت تهیه تجهیزات برند MDT میتوانید به فروشگاه اسمارت شو مراجعه کنید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.