رویه ارسال کالا

در فرآیند تکمیل خرید کالای خود میتوانید یکی از روش های زیر جهت ارسال کالای خود انتخاب کنید.

انتخاب روش ارسال در هنگام تایید سبد خرید، صرفا به عنوان پیشنهاد مورد نظر مشتری میباشد و باتوجه به سیاست های ارسال توسط اسمارت شو ممکن است نحوه ارسال تغییر پیدا کند. حداکثر سعی و تلاش خود را به کار می بندیم تا با روش ارسالی مورد نظر مشتریان عزیز خود سفارشات را تحویل دهیم.

محدوده تهران

1-پیک اینترنتی

2-باربری:

برای محموله های سنگین و حجیم (بالای 30 کیلوگرم) از باربری های مجاز برای ارسال بسته ها در محدوده شهر تهران استفاده میگردد.

شهرستان ها

پست پیشتاز :

این روش ارسال ، یکی از سریعترین و مطمئن ترین روشهای حمل و نقل کالا در کشور میباشد . مزیت بزرگ این روش نسبت به روش باربری برای شهرستان ها تحویل کالاهای ارسالی درب منزل میباشد.علاوه براین در صورتی که در هر یک از مراحل ارسال ، به کالا آسیبی برسد شرکت پست با توجه به بیمه کردن کالاها خسارت وارده را جبران می نماید.

زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پیشتاز به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از محل انبار اسمارت شو بستگی دارد که بدین ترتیب می باشد:

 استانهای همجوار – زمان تحویل 2 روز کاری

استانهای غیر همجوار- زمان تحویل 3 روز کاری

استانهای دور – زمان تحویل نهایتاً 5 روز کاری

شرکت پست جمهوری اسلامی دارای سیستمی یکپارچه میباشد که رهگیری مرسولات پستی را در هر زمان از شبانه روز فراهم می آورد. کد رهگیری مرسوله ارسالی برای کاربران از طریق پیامک ارسال میگردد.

باربری:

برای محموله های سنگین و حجیم (بالای 30 کیلوگرم) از باربری های مجاز برای ارسال بسته ها در سراسر کشور استفاده میگردد. زمان تحویل سفارشات با روش باربری بین 3 تا 5 روز کاری می باشد.