بنر عریض بالای هدر
سبد خرید
دسته‌بندی کالا‌ها
فروشنده شو اخبار و مقالات تماس با ما

درباره اسمارت‌شو

با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کسب و کارها در دنیای ما متحول شده اند. برخی از کسب و کارها به سرعت با تکنولوژی همگام شده و برخی دیگر کندتر. صنعت برق و خانه هوشمند از جمله حوزه هایی است که هنوز به صورت سنتی و بازاری در جریان است و زمینه فروش بسیاری از این کالاها در بستر اینترنت و به صورت آنلاین فراهم نشده است. به همین خاطر تیمی خبره از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاههای برتر ایران دور هم جمع شدیم و تجربه بیش از ده سال فعالیت مستمر در صنعت برق و خانه هوشمند را بکار گرفتیم تا فروش کالاهای صنعت برق و خانه هوشمند را به صورت آنلاین و با خدماتی ویژه برای مردم عزیز کشورمان فراهم سازیم.

تجربه خریدی لذت بخش در اسمارت شو

چرا واژه اسمارت شو را انتخاب کردیم ؟!

کلمه اسمارت (Smart) در انگلیسی به معنی باهوش و زرنگ است. این واژه را انتخاب کردیم چون اولاً بخش مهمی از کالاهای ما در حوزه هوشمندسازی ساختمان و خانه هوشمند است و ثانیاً انتخاب فروشگاه اینترنتی اسمارت شو توسط شما خریداران عملی هوشمندانه است که تلاش خواهیم کرد به خریدی هوشمندانه منتهی شود. با ارائه اطلاعات کامل درباره محصولات و پشتیبانی فنی توسط کارشناسان سایت، امیدواریم خریدی هوشمندانه را تجربه کنید.

کارشناسان اسمارت شو افرادی باتجربه و آگاه در صنعت برق هستند و همواره شما را راهنمایی خواهند کرد تا خریدی لذت بخش را از اسمارت شو تجربه کنید. در کنار معرفی و نقد و بررسی دقیق کالا، درج تصاویر باکیفیت و توضیحات فنی کامل، شما می توانید راهنمای نصب و راه اندازی هر کالا رو هم مشاهده کنید.

درج راهنمای نصب و راه اندازی هرکالا امکانی کم نظیر است که در اسمارت شو محقق شده است

فروشگاه اینترنتی اسمارت شو به صورت پلتفرمی آنلاین و هوشمند برای خرید و فروش کالاهای گوناگون در صنعت برق و خانه هوشمند طراحی و پیاده سازی شده است . این فروشگاه از نوع بازارگاه یا همان Marketplace است و می توانید به عنوان تولید کننده یا واردکننده کالاهای برق، محصولات خودتان را مدیریت کنید و بفروشید. بدین ترتیب با تنوع فروشندگان، بازاری رقابتی و سالم را شکل می دهیم که در نهایت هم فروشنده و هم خریدار از آن سود می برند.

چگونه با اسمارت شو صاحب یک کسب و کار آنلاین شویم؟

ما پشتیبان مشتریان خود هستیم، با ارائه:

  • کالاهای متنوع و با کیفیت
  • تضمین کیفیت و اصالت کالا
  • پشتیبانی و مشاوره به خریداران
  • راهنمای نصب و راه اندازی هر کالا
ورود یا عضویت
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین حریم خصوصی است.