بنر عریض بالای هدر
سبد خرید
دسته‌بندی کالا‌ها
فروشنده شو اخبار و مقالات تماس با ما

پشتیبانی و مشاوره فنی به خریداران

در ابتدا باید بگوئیم که تمام تلاش و دانش خود را بکار بستیم تا برای هر کالا:

  • تصاویری باکیفیت و گویا بارگذاری کنیم. حتی در برخی موارد برای اطلاع بیشتر شما از مشخصات فنی کالا، تصاویر صفحات فنی (Datasheet) ارائه شده توسط تولیدکننده کالا را نیز بارگذاری کردیم تا جزئیات فنی بیشتر را از دست ندهید.
  • در بخش نقد و بررسی هر کالا اطلاعاتی کامل و جامع درباره آن ارائه داده ایم تا با عملکرد، مورد استفاده و امکانات کلی آن آشنا شوید.
  • در بخش مشخصات فنی نیز اطلاعات فنی و ظاهری محصول به صورت جدول برای شما نمایش داده شده است تا به سهولت از قابلیت‌های فنی محصول آگاهی پیدا کنید.
  • بخش راهنمای نصب و راه اندازی نیز ابتکاری نوین از سایت اسمارت شو می‌باشد. بدین ترتیب شما با شرایط نصب فیزیکی و راه‌اندازی نرم افزاری هر کالا آشنا خواهید شد.

لذا انتظار داریم تا کاربران محترم سایت در هنگام خرید هیچگونه ابهامی نداشته باشند و بتوانند به درستی محصول مورد نیازشان را انتخاب نمایند. اما در برخی از موارد به هر دلیلی کاربر تمایل دارد تا سوالات بیشتر را مطرح کند و برای همین منظور ما شرایطی را فراهم کردیم تا کارشناسان اسمارت شو پاسخگوی این سوالات باشند و بتوانند به درستی شما را در انتخاب خود راهنمایی کنند.

از طریق روشهای زیر می‌توانید از کارشناسان اسمارت شو مشاوره و پشتیبانی دریافت کنید. توجه داشته باشید که مشاوره و پشتیبانی فنی عملیاتی پیش از خرید کالاست و پس از خرید نیازمند نصب فیزیکی یا نرم افزاری کالا هستید و لذا مشاوره پس از خرید، تعریفی در اسمارت‌ شو ندارد.

واتس اپ چت

در هر صفحه ای که در سایت هستید چه در بخش دسته بندی کالا و چه صفحه مربوط به هر کالا، می‌توانید از طریق کلیک بر روی آیکون واتس‌اپ چت سوالات خود را به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن واتس اپ (WhatsApp) با کارشناسان اسمارت شو مطرح کنید. کارشناسان اسمارت شو به صورت آنلاین آماده پاسخوگی به شما در طول ساعات اداری (از 8 صبح تا 18 عصر) می‌باشند. شما می‌توانید در 24ساعت از شبانه روز سوالات خود را مطرح کنید ولی پاسخگویی توسط کارشناسان صرفاً در ساعات اداری امکان‌پذیر است.

تماس تلفنی

از طریق شماره تلفن 02188531280 و انتخاب داخلی پشتیبانی و مشاوره ‌می‌توانید سوالات خود را به صورت تلفنی با کارشناسان مطرح کنید و از آنها مشاوره بگیرید. کارشناسان سایت صرفاً در ساعات اداری (از 8 صبح تا 18 عصر) پاسخگوی سوالات تلفنی شما خواهند بود. لذا خواهشمند است خارج از ساعات اداری جهت مشاوره و پشتیبانی تماس نگیرید.

راهنمای نصب و راه اندازی کالا را کجا پیدا کنم؟

هر روز هفته به غیر از تعطیلات رسمی و در ساعات اداری (8 صبح الی 18 عصر) پشتیبان شما هستیم.

آدرس ایمیل
info@smartsho.com
تلفن پشتیبانی
۰۲۱۸۸۷۰۵۲۸۳
واتس‌اپ چت
۰۹۱۲۱۰۵۳۹۱۵

ما پشتیبان مشتریان خود هستیم چون باور داریم که برقراری یک ارتباط خوب با مشتری هنر است و استفاده از آن برای پیشبرد اهداف، یک علم!

چگونه از اسمارت شو خرید کنیم؟
ورود یا عضویت
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین حریم خصوصی است.