بنر عریض بالای هدر
سبد خرید
دسته‌بندی کالا‌ها
فروشنده شو اخبار و مقالات تماس با ما

ضمانت اصل بودن کالا

امنیت خاطر مشتریان در خرید اینترنتی حرف اول را می‌زند.

از اولین اولویت‌‌های فروشگاه اینترنتی اسمارت‌شو، ایجاد احساس امنیت در هنگام خرید و ارائه اطلاعات درست در مورد هر کالا به شما مشتریان گرامی است. احساس امنیت از اینکه کالا‌های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کاملاً با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری می‌کند و کلیه گارانتی‌‌های مورد نیاز را دارا است .

با توجه به اینکه اسمارت شو یک پلتفرم اینترنتی از نوع بازارگاه یا مارکت پلیس می‌باشد، فروشندگان مختلف نسبت به ثبت کالا و فروش آنها در سایت اقدام می‌کنند. بدین ترتیب برای حفظ تنوع و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی کمتر از قیمت اصلی در سایت بفروش می‌رسند. لذا در راستای رعایت اصل شفافیت و صداقت با مشتری، در صفحه هر محصول اصل و یا غیر اصل بودن آن کالا قید شده است.

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد، اسمارت‌شو اصالت کالا را تضمین و آن را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی و رسمی فعالیت می‌کنند، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه نمایند و لذا گارانتی این شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود.

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا چیست؟

منظور از گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا این است که، سلامت فیزیکی کالای خریداری شده توسط مشتری از سمت اسمارت‌شو تضمین شده است و صرفاً به مدت 48 ساعت مهلت تست دارد تا مشتری از سالم بودن کالا اطمینان کامل حاصل نماید. بدیهی است پس از این مدت هیچگونه گارانتی و خدماتی از جانب فروشگاه اینترنتی اسمارت‌شو ، بابت اینگونه کالاها، داده نخواهد شد .

می‌خواهم قوانین و مقرارت سایت اسمارت شو را بدانم
ورود یا عضویت
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین حریم خصوصی است.