برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کابل و لوازم جانبی

فیلتر توسط
2٬154٬000 ‎تومان
متراژ کلاف 200 متریرنگ روکش : سبزمورد استفاده : کابل دیتا در سیستم هوشمند تحت استاندارد KNX و یا سایر پروتکل ها با توپولوژی درختی یا ستاره ای
2٬694٬000 ‎تومان
ساخت ایران متراژ کلاف 500 و 200 متری رنگ روکش سبز مورد استفاده  : کابل دیتا در سیستم هوشمند تحت استاندارد KNX و یا سایر پروتکل ها با توپولوژی درختی یا ستاره ای

کابل و لوازم جانبی : زیر ساخت تاسیسات برق در سیستم های هوشمند با سایر سیستم های رایج و معمول متفاوت است ، برای نمونه در این سیستم ها لازم است که از یک کابل دیتا جهت انتقال اطلاعات و سیگنال ها بین تجهیزات و لوازم هوشمند استفاده شود .
کابل های دیتا متناسب با نوع سیستم هوشمند با استاندارد های مختلفی تولید و عرضه می گردند . برای مثال در استاندارد KNX لازم است از یک کابل دیتای تک زوج و یا دو زوج به هم تابیده TP و با ضخامت 0.8mm استفاده گردد . همچنین این کابل به فویل شیلد نیز نیاز دارد تا انتقال اطلاعات را در هر پروژه تضمین کند . بنابراین انواع کابل ها و اتصالات و لوازم جانبی مربوطه به منظور اجرای بی نقض زیر ساخت پروژه های هوشمند سازی ساختمان ضروری میباشند .
بدیهی است در سیستم های هوشمند بی سیم انتقال دیتا به صورت امواج Wireless صورت میگیرد و لازم است از تجهیزات و یا لوازم جانبی دیگری به منظور اطمینان از صحت عملکرد تجهیزات استفاده شود.

فهرست

تنظیمات

برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / عضویت

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / عضویت