نمایش 1–24 از 47 نتیجه

کلید و ترموستات : از مهمترین ویژگی کلید های هوشمند چند کاره بودن آن است . برای مثال میتوانید از طریق یک کلید 8 پل هوشمند روشنایی ها و پرده برقی را کنترل کنید ، همچنین به راحتی میتوانید انواع سناریو ها را تعرف کنید و یا فرمان های خاموشی کل روشنایی ها را در زمان ترک منزل یا ساختمان تنها با فشار دادن یک کلید اجرا کنید . کلید های هوشمند همگی قابل برنامه ریزی میباشند و لذا متناسب با درخواست کارفرما یا کاربران امکان تغییر برنامه به راحتی در آنها وجود دارد .

به عنوان مثال فرض کنید در یک سالن بزرگ میخواهید از کلید های سنتی و یا معمولی استفاده کنید ، برای کنترل روشنایی این سالن باید مجموعه ای از کلید های یک پل و یا دو پل را در کنار هم قرار دهید و لذا به دلیل زیاد بودن تعداد کلید ها همیشه پیدا کردن کلید چراغ مد نظر به مشکل خواهید خورد اما کلید های هوشمند این مشکلات را حل کرده اند و راهکاری ایده آل را روبروی شما قرار داده اند.
ترموستات های هوشمند در مدل های متنوع و با کاربردهای گوناگون تولید می شوند . کافیست دمای مطلوب خود را بر روی کلید تنظیم کنید سپس سیستم هوشمند به صورت اتوماتیک دستگاه سرمایش و گرمایش را کنترل میکند تا همیشه دمای ساختمان ، منزل و یا اتاق با دمای درخواستی شما یکی باشد .

برای مثال فن کویل ها به صورت خودکار در دورهای مختلف تغییر می کنند تا دمای مطلوبی را برای کاربر فراهم کنند .در سیستم هوشمند انواع کلیدها و ترموستات ها در رنگ ها و مدل های گوناگون و با قابلیت های متنوع از انواع فشاری یا لمسی طراحی و روانه بازار شده اند . این محصولات قابل برنامه ریزی بوده تا نهایت آسایش و راحتی را برای کاربران فراهم کنند .