برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

سنسور و چشمی

فیلتر توسط
1٬314٬000 ‎تومان
گارانتی : 12 ماه مورد استفاده : سنسور دمایی مستغرق PT100 جهت سنجش دمای مایعات در محدوده دمایی بالا
3٬119٬000 ‎تومان
گارانتی : 12ماه رنگ : سفید و نقره ای براق مورد استفاده : کنترل خودکار روشنایی، تهویه مطبوع و انواع سناریوهای هوشمند
5٬254٬000 ‎تومان
گارانتی : 12ماه رنگ : سفید براق مورد استفاده : کنترل خودکار روشنایی، تهویه مطبوع و انواع سناریوهای هوشمند
983٬250 ‎تومان 1٬035٬000 ‎تومان
گارانتی : 12ماه رنگ : سفید مورد استفاده : کنترل خودکار روشنایی، تهویه مطبوع و انواع سناریوهای نوری توجه مهم: تخفیف ویژه در صورت خرید تعداد بالا
983٬250 ‎تومان 1٬035٬000 ‎تومان
گارانتی : 12ماه رنگ : سفید مورد استفاده : کنترل خودکار روشنایی، تهویه مطبوع و انواع سناریوهای نوری با قابلیت نصب در فریم هالوژنی توجه مهم: تخفیف ویژه در صورت خرید تعداد بالا
4٬091٬000 ‎تومان
گارانتی : 12ماه رنگ : سفید براق مورده استفاده : کنترل خودکار روشنایی و انواع سناریوهای هوشمند در محوطه و فضای باز
پیش خرید
2٬990٬000 ‎تومان
گارانتی : 12ماه رنگ : سفید براق مورد استفاده : کنترل خودکار روشنایی و انواع سناریوهای هوشمند
پیش خرید

سنسور و چشمی : زمانی میتوانیم برق یک ساختمان را هوشمند بنامیم که بسیاری از عملکردها و کنترل ها به صورت خودکار و کاملاً اتوماتیک اتفاق بیافتد . سنسور ها و چشمی های هوشمند چنین عملکردی را در یک ساختمان هوشمند تضمین می کنند . مهمترین استفاده از این دستگاه ها کنترل خودکار روشنایی با سناریوهای تعریف شده می باشد . با تردد و یا حضور افراد در یک فضا در صورت تاریک بدن فضا چراغ ها به صورت خودکار روشن و پس از ترک محیط خاموش می شوند .
اما سنسور ها و چشمی های هوشمند با مدل های معممولی موجود در بازار تفاوت های بسیار زیادی دارند ، این سنسورها قابل برنامه ریزی می باشند و با توجه به نیاز های کاربر امکان تعریف انواع سناریو های مختلف برای آنها وجود دارد .
برای مثال با حضور یک فرد در اتاق علاوه بر روشن شدن چراغ ها میتوان سیستم تهویه مطبوع را نیز فعال کرد . همچنین سناریو ها میتوانند به عنوان دتکتور های امنیتی نیز مورد استفاده قرار بگیرند . برای نمونه در زمان ترک ساختمان از طریق سیستم هوشمند مد امنیتی را فعال کنید ، حالا با تردد مشکوک هر فردی در فضاها سیستم امنیتی و هشدار فعال می گردد و شما سریعاً از طریق مختلف متوجه خواهید شد .
سنسور ها و چشمی ها در مدل های مختلفی نظیر حرکتی و حضور ( با حساسیت بالا ) طراحی و تولید می شوند و با داشتن قابلیت های نرم افزاری متعدد کلیه نیاز های کاربران را به خوبی پوشش می دهند .

فهرست

تنظیمات

برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / عضویت

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / عضویت