مشاهده همه 9 نتیجه

سنسور چندمنظوره دما، رطوبت و CO2 اشنایدر

۷,۱۹۸,۰۰۰ تومان

سنسور حرکتی 180 درجه اشنایدر

۳,۰۷۳,۰۰۰ تومان۳,۱۶۱,۰۰۰ تومان

سنسور حرکتی 180 درجه مرتن سفید براق

۲,۰۸۳,۰۰۰ تومان

سنسور حرکتی 220 درجه اشنایدر

۴,۳۲۵,۰۰۰ تومان

سنسور حرکتی سقفی 360 درجه Hager سفید

۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان

سنسور حرکتی سقفی هالوژنی Hager سفید

۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان

سنسور حضور سقفی 360 درجه اشنایدر

۳,۲۹۷,۰۰۰ تومان

سنسور حضور سقفی توکار ABB سفید

۵,۵۵۴,۰۰۰ تومان

سنسور دمایی مستغرق Thermokon

۱,۳۸۹,۰۰۰ تومان

سنسور و چشمی : زمانی میتوانیم برق یک ساختمان را هوشمند بنامیم که بسیاری از عملکردها و کنترل ها به صورت خودکار و کاملاً اتوماتیک اتفاق بیافتد . سنسور ها و چشمی های هوشمند چنین عملکردی را در یک ساختمان هوشمند تضمین می کنند . مهمترین استفاده از این دستگاه ها کنترل خودکار روشنایی با سناریوهای تعریف شده می باشد . با تردد و یا حضور افراد در یک فضا در صورت تاریک بدن فضا چراغ ها به صورت خودکار روشن و پس از ترک محیط خاموش می شوند .
اما سنسور ها و چشمی های هوشمند با مدل های معممولی موجود در بازار تفاوت های بسیار زیادی دارند ، این سنسورها قابل برنامه ریزی می باشند و با توجه به نیاز های کاربر امکان تعریف انواع سناریو های مختلف برای آنها وجود دارد .
برای مثال با حضور یک فرد در اتاق علاوه بر روشن شدن چراغ ها میتوان سیستم تهویه مطبوع را نیز فعال کرد . همچنین سناریو ها میتوانند به عنوان دتکتور های امنیتی نیز مورد استفاده قرار بگیرند . برای نمونه در زمان ترک ساختمان از طریق سیستم هوشمند مد امنیتی را فعال کنید ، حالا با تردد مشکوک هر فردی در فضاها سیستم امنیتی و هشدار فعال می گردد و شما سریعاً از طریق مختلف متوجه خواهید شد .
سنسور ها و چشمی ها در مدل های مختلفی نظیر حرکتی و حضور ( با حساسیت بالا ) طراحی و تولید می شوند و با داشتن قابلیت های نرم افزاری متعدد کلیه نیاز های کاربران را به خوبی پوشش می دهند .