در حال نمایش 7 نتیجه

سرور مرکزی : امروزه تلفن های همراه هوشمند به بخش جدایی ناپذیری از زندگی بشر تبدیل شده اند ، سیستم هوشمند نیز خود را همگام با تکنولوژی توسعه میدهد و این امکان را فراهم می سازد تا کاربران بتوانند از طریق انواع تلفن های هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ و … سیستم هوشمند خود را کنترل و نظارت کنند .
با کمک سرورهای هوشمند در انواع و مدل های مختلف امکان چنین کنترلی از داخل و خارج از ساختمان تحت بستر اینترنت و شبکه فراهم می شود .
به عنوان مثال میخواهید قبل از رسیدن به ویلای خود سیستم های گرمایشی را فعال کنید کافیست از طریق موبایل خود از راه دور وارد نرم افزار نصب شده رو موبایلتان شوید و به سیستم هوشمند ویلای خود متصل شوید و از طریق آن گرمایش ویلا را روشن کنید و حتی دمای مطلوب خود را تنظیم کنید .
این سرور ها با ایجاد یک محیط گرافیکی جذاب ، راحتی و آسایش را برای کاربران بیشتر می کنند . کلیه بخش های نرم افزار به زبان فارسی و انگلیسی است که درک بهتری را به کاربر میدهد . هم چنین از سایر امکانات این سرور ها میتوان به ذخیره سازی و آرشیو اطلاعات مهم در سیستم هوشمند نظیر نمودار های دما ، زمان و مکان ترددها ، وضعیت درها و پنجره و غیره اشاره کرد .