درباره ما

امروزه زیاد به گوشمان می خورد که ساختمانی مجهز به سیستم برق هوشمند است. اما واقعاً این سیستم هوشمند چه امکاناتی را برای کاربران فراهم میکند و چقدر هزینه دارد؟ آیا در کشور ما شرکتها و فعالان این حوزه دانش و مهارت کافی برای نصب و راه اندازی این سیستم ها را دارند؟ بیش از 10 سال است که در صنعت برق هوشمند ساختمان فعالیت میکنیم و تمام دغدغه ها و نیازهای مشتریان و کارفرمایان را به خوبی دریافته ایم.

فروشگاه اینترنتی اسمارت شو با هدف ایجاد یک وب سایت تخصصی و یکپارچه در زمینه تامین کالاهای هوشمند و ارائه خدمات فنی و مهندسی راه را برای هوشمندسازی ساختمانهای امروزی هموار ساخته است و با ایجاد یک شبکه مرکزی از متخصصان، مهندسان و فعالان صنعت برق ضمن به حداقل رساندن هزینه های خدمات فنی و مهندسی در پروژه ها، اجرای بی نقص این سیستم ها را به مشتریان تضمین میکند.

ما می خواهیم همه مردم لذت زندگی هوشمند را تجربه کنند.

در سایت اسمارت شو چه خدماتی را ارائه میدهیم؟

1- فروشگاه خرید آنلاین

خرید آنلاین محصولات هوشمند و تجهیزات برق ساختمان با مناسبترین قیمت و ارسال در کمترین زمان ممکن

2- پیش خرید کالا

در صورت عدم موجودی تعداد مورد نیاز، میتوانید کالا یا کالاهای مدنظر را ثبت سفارش و پیش خرید نمایید.

در این حالت تعداد کالای مورد نیاز خود را در فرم مربوطه وارد میکنید و در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور (با اعمال زمان تحویل و قیمت کل) برای شما ارسال می گردد. پس از تایید زمان تامین و ارسال کالا با پرداخت مبلغ پیش پرداخت، فرآیند تامین کالا توسط تیم اسمارت شو آغاز خواهد شد.

3- ثبت درخواست

در این بخش میتوانید خدمات ذیل را از سایت اسمارت شو درخواست کنید:

  • ثبت کلیه درخواستها و نیازهای خود در زمینه هوشمندسازی
  • ساخت و مونتاژ تابلوهای برق ساختمانی
  • خدمات نصب، راه اندازی و آموزش سیستم های هوشمند (صرفاً برای کالاهایی که از سایت خریداری شده اند)
  • اعزام کارشناس جهت بازدید و برآورد نیازهای مشتریان

4- همکاری در فروش

فعالان و اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه تاسیسات برق و سیستم های هوشمند می توانند در سایت عضو شوند و از تخفیفات ویژه بهره مند شوند.

5- فروشنده شو

واردکنندگان و تولیدکنندگان کالاهای برق ساختمانی و سیستم های هوشمند می توانند محصولات خود را در سایت اسمارت شو به فروش بگذارند.

بیشتر بدانیم

6- مقالات و آموزش

بخش آکادمی با هدف تولید محتوا و مقالات آموزشی به خریداران و مشتریان محصولات سایت اسمارت شو کمک خواهد کرد تا با افزایش سطح آگاهی و دانش خود انتخاب هوشمندانه تری داشته باشند.

بیشتر بدانیم