روش های پیش پرداخت

چنانچه در هنگام خرید، تعداد کالای مورد نیاز شما از موجودی انبار بیشتر باشد میتوانید با انتخاب گزینه “پیش خرید“، کالای مورد نیاز خود را سفارش دهید.

با کلیک بر روی گزینه پیش خرید در کنار هر محصول، فرمی برای شما باز خواهد شد. لازم است اطلاعات خود را وارد و تعداد محصول مورد نیاز را درج نمایید و در انتها دکمه ارسال را کلید نمایید. پیش خریدهای شما به صورت خودکار در سامانه ثبت میگردند و سپس برای شما پیش فاکتور صادر می شود. در این پیش فاکتور زمان تحویل کالا به همراه مبلغ پیش پرداخت (بین 30 تا 50 درصد پیش فاکتور) درج شده است. با پرداخت مبلغ پیش پرداخت سفارش شما ثبت نهایی میگردد و از طریق سامانه پیامکی به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

معمولاً سفارشات زودتر از زمان اعلامی آماده تحویل به مشتریان عزیز می باشند. بلافاصله پس از موجود شدن کالاها در انبار شرکت، مراتب از طریق پیامک و یا پروفایل عضویت به اطلاع مشتریان رسانده خواهد شد و رویه ارسال کالا به آدرس خریدار محترم آغاز خواهد شد.

مزیت های پیش خرید در سایت اسمارت شو:

-راهکاری ایده آل در پروژه های ساختمانی بزرگ

در بسیاری از پروژه های ساختمانی بزرگ (مسکونی، تجاری، اداری، هتل و…) تعداد و حجم تجهیزات و لوازم هوشمند مورد نیاز زیاد می باشند و بعضاً پروژه ها توان پرداخت کل مبلغ را به صورت یکجا نخواهند داشت. لذا پیش خرید کالا راهکاری ایده آل برای این پروژه ها می باشد. مبلغی را به عنوان پیش پرداخت اولیه پرداخت میکنند و بدون نگرانی از نوسانات ارزی در مدت زمان مشخص کالاها آماده تحویل میگردند و با پرداخت الباقی مبلغ کالاها را دریافت میکنند.

-کالایی را که دوست دارید بخرید!!

لزوماً خرید کالاهای موجود نمیتواند مزیت باشد. با اقدام به موقع میتوانید کالای مطلوب خود را ثبت کنید و زودتر از زمان اعلامی آن را تحویل بگیرید و از مصرف آن لذت ببرید. ما به اعتماد شما پاسخ مثبتی می دهیم و از زمان ثبت سفارش تا تحویل کالا پشتیبان شما خواهیم بود.

-ثبت سفارش با کمترین اطلاعات

کاربران و مشتریان محترم برای ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی نیاز به وارد کردن اطلاعات خود ندارند، می توانند از مزایای عضویت در سایت نظیر آخرین اخبار و فروش های ویژه بهره مند شوند.  با عضویت و ثبت اطلاعات خود ما را در ارائه خدمات مفیدتر  یاری خواهید کرد.

قوانین و مقررات کنسلی سفارش:

پس از ثبت نهایی سفارش، کارشناسان فروشگاه اسمارت شو تمام تلاش و کوشش خود را به کار خواهند گرفت تا در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن کالا را از تامین کننده اصلی تهیه و برای مشتریان محترم ارسال نمایند. این فرآیند هزینه بر و طاقت فرسا است. مطمئناً با ما هم عقیده اید.

از همین رو خریداران محترم می توانند تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش خود بدون هیچگونه هزینه نسبت به کنسلی آن اقدام کنند. در غیر اینصورت مبلغ 15 درصد از مبلغ پیش پرداخت واریزی بابت کنسلی کسر میگردد و الباقی مبلغ به حساب خریدار محترم عودت میگردد.