شیوه های پرداخت

مشتریان و خریداران محترم می توانند به روش های ذیل نسبت به خرید و پرداخت وجه اقدام نمایند.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

کاربران محترم می‌توانند در هنگام خرید، هزینه کالاهای خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاه بانکی معتبر پرداخت نمایند. پرداخت هزینه به معنای ثبت نهایی بوده و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای خریدار ارسال می‌شود و سفارش به صورت اتوماتیک وارد فرآیند ارسال خواهد شد.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه بانکی، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 برای پرداخت اینترنتی به این اطلاعات نیاز می باشد:

-شماره کارت

-رمز دوم اینترنتی

-Cvv2 درج شده بر روی کارت

-تاریخ انقضای کارت

 

واریز به حساب بانکی:

در هنگام خرید نهایی کاربران می توانند با دریافت اطلاعات حساب بانکی سایت اسمارت شو نظیر شماره کارت، شماره حساب و یا شماره شبا نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. پس از واریز لازم است تصویر فیش بانکی و یا شماره پیگیری را برای سایت از طریق پروفایل عضویت، شبکه های اجتماعی و یا ایمیل ارسال نمایند. پس از تایید وجه واریزی توسط تیم فروش اسمارت شو، از طریق پیامک به خریداران اطلاع رسانی میشود و فرآیند تامین و ارسال کالا آغاز خواهد شد.

پرداخت وجه به صورت نقدی:

در صورت پرداخت وجه به صورت نقدی و از طریق ارزهای رایج میتوانید از 3 درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید. این روش پرداخت صرفاً برای خریدارانی که توانایی پرداخت آنلاین و یا بانکی را ندارند توصیه میگردد.

 

شرایط عودت وجه پرداختی به خریداران:
مشتریان محترم می باید شماره کارت بانکی، شماره حساب و یا شماره شبای حساب خود را که به نام صاحب پروفایل می باشد، در حساب کاربری خود ثبت نمایند.

در صورت نیاز به عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از اسمارت شو، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.

در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، اسمارت شو مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.